Më mbaj mend (për 1 muaj)

Memi - Ne Ket Vorr Dashnorja Pushon

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
N'Këtë rini në dhe të zi
t'kisha t'parën dashuri
zemrën mua ma përvlon
në këtë varrë dashnorja m'pushon
në këtë varrë dashnorja m'pushon

ç'farë të bëj tash nuk e di
dua t'mbetem unë me ty
t'kan mbulu me dhe të zi
në kë varrë po pushon ti
në këtë varrë po pushon ti

Tash mbi varrë lule kanë çel
e kërkoj por nuk më del
a ka kush që t'më ndihmon
në këtë varrë dashnorja m'pushon
në këtë varrë dashnorja m'pushon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)