Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kastro Zizo - Sick

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kabal records

Ingrid, Og, Kastro

Kastro:
mbi 120 projekte underground
i bien sound, perfekte me shajn po aq sa
me imitojn i mbaj se m'konsiderojn
KASTRO perserite prap
KASTRO te gjith duart lart
dy here mik
dhjet here sick ndez fik..ndez fik..
me thoni..oni..oni...
ça pjes ti mendoni besoni..oni..oni..
kete pjese e enderroni
kam nje theks duket sikur jam lart me tekst
duket sikur jan pak shttt..hesht
vlla edhe beati vazhdon edhe prap

Ingrid Gjoni:
ohohuuoh....nje pjes nga une ti do
ohohuuoh....sa shum ti me kerkon
ohohuuoh....kjo situata jone
ohohuuoh....nje pjes nga une ti do

Og:
i pa poshtur
gjithmon do jem
gjithmon te kem nje vend
ku te tjeret kurr s'do ken
atje ku kam qen dhe ktu kam jam
gjithmon i papam per te qen i pandam
ju mesova si hahet
ju mesova si pihet
kakarroçat te vegjel
nata si gdhihet ne krevat
dihet plot dhe kusuri si lihet
i paposhtur i pa rreshtur
per thesar ne kete bot kjo s'esht kot
kjo nuk eshte per ata qe zjarri s'ngroht
paparaci je si daci
pa mustaçe dokesh si laci
si çuni i lagjies time paci
OG dhe nje here
kete round me shum vlere
tv, internet, reviste, gazet...

Ingrid Gjoni:
ohohuuoh....nje pjes nga une ti do
ohohuuoh....sa shum ti me kerkon
ohohuuoh....kjo situata jone
ohohuuoh....nje pjes nga une ti do

KASTRO perserite prap
KASTRO te gjith duart lart
dy here mik
dhjet here sick ndez fik..ndez fik..

gjithmon do jem
gjithmon te kem nje vend
ku te tjeret kurr s'do ken
atje ku kam qen dhe ktu kam jam
gjithmon i papam per te qen i pandam..pandam..

Ingrid Gjoni:...2x
ohohuuoh....nje pjes nga une ti do
ohohuuoh....sa shum ti me kerkon
ohohuuoh....kjo situata jone
ohohuuoh....nje pjes nga une ti do
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)