Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Po Rrezon O Barabar Me Lir

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kadal´e kadal´ekada´le e mir
Kadal´e kadal´ekadal´e e mir
O po rrezono barabar me lir
O po rrezono barabar me lir

javash´e javash´elulie javash
javash´e javash´elulie javash
O po rrezon o barabar me nash
O po rrezon o barabar me nash

Eejja eejjaafrohu moj gjan
Eejja eejjaafrohu moj gjan
o po bon drit o sikur djell e han
o po bon drit o sikur djell e han
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)