Më mbaj mend (për 1 muaj)

Vajzat Nga Kosova - Zonjush Kena Lyp E..

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Zonjush kena lyp e ooZonjush kena gjet e oozonjush kena gjet e o
O me deshir e o naj dha baba i vet e onaj dha baba i vet e o
o veq naj dha e o baba me deshir obaba me deshir e o se kerkun sun gjeta o djal as ven mat mir e oo

Hanem kena lyp e ohanem kena gjet e ohanem kena gjete oo me deshir e o naj dha vllau ivet e onaj dha vllau i vet e o.
o veq naj dha e o vllau me deshir e ovllau me deshir e ose kerkun sun gjeta o djal as ven mat mir e odjal as ven mat mir e o.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)