Më mbaj mend (për 1 muaj)

Llonkku - Jeta Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
gjejj this is life and i belived it but now sometimes i love it sometimes i hate it why
it`s so bad
sjetoj jet normale po munona qdo akull me thy po du me kan veq me ty
shpriti per ty mu ka nzi
qdo sekond qe po kalon mendja weq te ti pom shkon
edhe nese gaboj naj her zemer ti kuptom me kejt zemren po ta thom
qyky lot per ty po shkon edhe mu o kam shkatron skom besu qi ti mlendon
sa her du me kan i mir qaq her du me kan i lir u munowa shum po ti zemer spate deshir
un e di qi ti mu mdon ko me luftu dej sa tbon baby ki me kan e jemja edhe nese bota kundershton
un po du me kan me ty pse ti zemer sje tum ni pse spo shkon kjo jet pa ty pse tash po ri weq nmerzi
tash a thu ki mem kujtu, a thu per mu ki me lotu, a thu baby ki me kan me mu ki me kan me mu
kom menu qi pa ty muj wazhdoj e qdo sfid e kaloj tash i rash pishmon e weten e mallkoj
reff..

nese sum beson jeta pa ty s`shkon shumm her kom provuu ty me t'harruu..
weq ti pom mungon oohhooo
kjo jet me ty ndryshon

..
tash me ndjenja tmija po shtyna qysh me wazhdu tu menu e tu shpresu qi naj her ko met taku
me lot nsy shpesh her um gjan mos wet pse po kan kur e perjeton dhimten qat her ajde e kallzom
dej tash tu ondru realitetit mi besu sdi tnesermen qysh e pres ttash jeta mshkoj nstres pse rrena ish ves
nese sum beson jeta pa ty spo shkon weq ti pom mungon me ty kjo jet ndryshon
tash jetoj nfantazi zemer spe di a mu kthy a me wazhdu qysh un di me kan njet i zi a i bardh sikur ti
se kom let met than tdu e pa ty smuj me jetu se e di qi ski mem besu
sot ondroj met pa un ty dej nfund ko mu shty me kan weq me ty zemer me ty.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)