Më mbaj mend (për 1 muaj)

Motrat Mustafa - Para Dere Na Ka Bi Nje Rrush

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para dere na ka bi ni rrushe oo
para dere na ka bi ni rrushe o

per vlla tonin po na lut gjithkush e oo
per vlla tonin po na lut gjithkush e o

Qikat e gjithkujna nuk i dojna oo
Qikat e gjithkujna nuk i dojna o

e kem vlla ma te mirin se shemtojna oo
e kem vlla ma te mirin se shemtojna o

Para deres na ka bijt qershia oo
Para deres na ka bijt qershia o

luni knoni oj motrat e mia oo
luni knoni oj motrat e mia o
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)