Më mbaj mend (për 1 muaj)

Rovena - Buj Buj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qu be mjalti qe pate
Ti goje mbi buzen tende
Kush qe ajo pirate
Ta mori e u trembe

Qu be mjalti qe pate
Ti goje mbi buzen tende
Kush qe ajo pirate
Ta mori e u trembe

Buj,buj buj e buj
Te thash mos i thuaj kuj
Buj e buj e buj buj buj
Seq ma bere gjakun uje

Buj,buj buj e buj
Te thash mos i thuaj kuj
Buj e buj e buj buj buj
Seq ma bere gjakun uje

Si u shter u mbaruan
Gjithe ai mall per mua
Kush dado pse sme thua
Bota eshte shoqet e tua

Si u shter u mbaruan
Gjithe ai mall per mua
Kush dado pse sme thua
Bota eshte shoqet e tua

Buj,buj buj e buj
Te thash mos i thuaj kuj
Buj e buj e buj buj buj
Seq ma bere gjakun uje

Buj,buj buj e buj
Te thash mos i thuaj kuj
Buj e buj e buj buj buj
Seq ma bere gjakun uje

Se mbreme ta mora une
Tak e tak e tak po
rreh me shume
Mos e jep o tjeter kund
Kthehu se ta sheroj une

Se mbreme ta mora une
Tak e tak e tak po
rreh me shume
Mos e jep o tjeter kund
Kthehu se ta sheroj une

Buj,buj buj e buj
Te thash mos i thuaj kuj
Buj e buj e buj buj buj
Seq ma bere gjakun uje

Buj,buj buj e buj
Te thash mos i thuaj kuj
Buj e buj e buj buj buj
Seq ma bere gjakun uje
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)