Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baggeri - S'nalna

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Rref......e sheh mor dosti jem une kan se nali po thojn e kalli dosti ke ki bagger gjali e boj repin tetovarce se jam tetovari njen sa jam une gjall ka me u dridh ket ki sharri............... Shtije lemin njen tetov shpesh dikujt i hin neper vesh po ma najn zanin njen kosov dikush pi inatit po lan lesh po ta thir repin si hoxha dersin kejt xhi i kam une ti ces nshesh thone e ma bone mu nit kece dije se baggeri asht pervesh nuk ti mati llafet kur i ces mu at majren pi mu saher e pres rrall her po hupi shpresen asniher nuk e kputi besen u rajta dost me shaum jarana xhi asht xhi je un kur nuk vdes kush a ka hec naper borxhe harroj me ba dosti pagesen crazy ala si plumbi nkala jam pa fund se si une ska ene me pa pas ke xhi me pa une jam bagger per inat su la me dal ju me hapa para mu sasht e vertet ska egzistu ene pjaki kur ma ka najt muziken kamet be dosti e kan shlu, jam si mjet per mikrofonin afrona ngat e ces pak zanin bone preke ku asht ma kec me ni ren dosta e heki shkamin llafet e maja ndoshta dhamin me mu sen krahason asnjani a.k.a stergjyasht ....................
Rref 2x.......... E sheh mor dosti jem une kan se nali po thojn e kalli dosti ke ki bagger gjali e boj repin tetovarce se jam tetovari njen sa jam une gjall ka me u dridh ket ki sharri .....Sjam i pari se kur se nali sjam i diti se kejt i kalli line se ma najn zanin rrethina po ma najn kodra malit meri ket reperat paraqiti vet e shef se nuk jan kurkun e mar ni fajlle pi qibriti un jam bagger e kam me met u bona repet hic pa u shajt une tmaj koncert vetem drejtperdrejt ma kije inatin xhi kije xhi bone ti pshauri kejt i hina nvesh sicallit njer hic albumin pa e shajt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)