Më mbaj mend (për 1 muaj)

Pellumb Elmazi & Jolanda Dhamo - Vitet E Rinise

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa bukur kendon shoqja ime e mire
Ne ditarin tim ja po hyn kjo dit´
Kjo fotografi ne do na kujtoj vitet e rinis´
Shoqe hej gaz e mall
Kjo zemra jone mblodhi sonte
Neser o shkojme ne
Mirupafshim shoqe mirupafshim shok
Rruga e jetes ne na pret
Shoqe ndarja jon´s´eshte lamtumire
Vitet do na shtojne dhe me shum´miqesine
Kjo fotografi ne do na kujtoj´
Vitet e rinise
Shoqe hej kenga jon´
Pas do na ndjeke ne qe te gjithe
Neser o shkojme ne
Porsi fllad kenga e jone
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)