Më mbaj mend (për 1 muaj)

Retrovizorja - Rokstar

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Para meje rruga shtrihet
E flokët lozin nën erë
Sa bukur dukem në retrovizore
Shpejtësia ment mi merr
Larg dhe të vegjël mbeteni ju
O ftyra te qytetit pa lum
Kot i keni vaskat tuaja
Që nuk kanë as ujë as shkumë

Sa larg tani jeni ju
Kur përpara meje tabelat shkrujnë

L.A.
Vetëm dy km kanë mbetur
L.A.
Hapmi krahët erdha unë
Dua të bëhem rok star…
Sa larg tani jeni ju
Kur përpara meje tabelat shkrujnë
L.A.
Vetëm dy km kanë mbetur
L.A.
Hapmi krahët erdha unë
Dua të bëhem rok star…

Rok star…
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)