Më mbaj mend (për 1 muaj)

SL - On The Flow

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
GT

V.I.P Mnjohin Kejt e Di Edhe Fema Jote Haver Garanton Per Mu Ka Ni e Kur Hii N'Beat Me Folw Garant Hot nina se jom Raper i Sert Madein Prishtina Sa her qe jom i pit dal i qoj edhe kojshit kishe di me Repovat Beatit me Folw me ju ngjit 2 metra Mbi toke Ftyren Ekran Garant sa her .........
URAGAN.
Veç se jom fac se vet nuk e di ............ Kejt i kom em thojn që sen sdii Ju jeni n'fillore Fakulltetin tu e kry Beachh.
Hapi Vesh pak ma shum nëse ki Digital Neve na gjen gjith kun Okejjj se sja vlen mi permen E Na e Qesim HITIN e ju spo Doni Ren .
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)