Më mbaj mend (për 1 muaj)

Adrian Gaxha - Cmendur

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Qmenduri
Mbramja ka filluar
Ne diskotet
Nje qik shum e lazdruar
Po vallzove e sa bukur po luan
Ajo dridhet e zemra vuan
Dj me pelqen muzika
Atmosfer ma ben ajo qika
Rriten shum po dridhen malet

REF: Cmendur dua te afrohem
me ty sonte te argetohem
dridhu e mos u ndal
po me kall ti ti shum po me kall (2x)

something english...

REF: Cmendur dua te afrohem
me ty sonte te argetohem
dridhu e mos u ndal
po me kall ti ti shum po me kall (4x)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)