Më mbaj mend (për 1 muaj)

O.t.r. - Kejt I Qmenim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kur Vina krejt i cmenim ...
Me muzik ta kallim venin ...
Si na ju s'mun e boni ...
Ju me ne nuk krahasoni ...

Mos i bje kujt n'qaf kot ...
se ka ardh koha se nuk t'fal kush sot ...
Si tutna kerrkujt pervec t'madhit ZOT ...
Jom i trash , jom malok , c'do her qe me kujtohet vendi jem ...
me mushen syt me lot ...
Tropojen e dua fort ...
Shoki mos me keqkupto ...
Se na krejt i cmenim ...
e ku do shkojme na e kallim venin ...
Mbretit jena na , kuroren e kena na n'dor ...
Ata jena na , gjithmon jena na t'part ...
S'keni byth ju per ket loje ... (krejt i cmenim ) ...
se jam burr e zotni
smerrna me Fjal
kta jan pusssys
TAn e Din
Tan e Din

ref.2X

Na Kur Vina krejt i cmenim ...
Me muzik ta kallim venin ...
Si na ju s'mun e boni ...
Ju me ne nuk krahasoni ...


Mc Don so bos
MC Don osht qka..!
mooos
MC Don ti pe lyp,
hapi syt m'ki ka
mooos
MC Don so tamon
MC Don o serioz
me 9mm and un kom kanun
Jom shum nalt
nuk ki shans ti mem prek dost
un e di qe kur vi
ke me ra posht
ke me ra
ne 1 vend qe t'takon
mos u shit ti knej
se dihet kush sundon
ky o hit qe del
kur ti thom vetem un
me dasht ky sen
pernime bohet boom
e kom qata qe ti
kurr se ki ndermen
e kom qata qe kurr ti thom
menjiher vjen..!
Rrepin un pe boj
un rrepin pe lshooj
une padyshim
une vi ty ta msoj
Click-at ku mbledhen
bona shembull per mc-t
Respekt per click-en tem
qe po shon dost tu rrit
YEEAAH

ref.5X

Na Kur Vina krejt i cmenim ...
Me muzik ta kallim venin ...
Si na ju s'mun e boni ...
Ju me ne nuk krahasoni ...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)