Më mbaj mend (për 1 muaj)

Floriani I Vogel - Mesuesja Ime

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I
Sa Mir esht ne Shkoll Me Shku
Abetaren mir me Msu
Emrin tim me Dit me Shkru...2X
Edhe letrat me Lexu...2X

Ref... Msusi yt osht i veshtir Msusja im Ma e mir dit per dit me mson gjithqka pa prit drit pritet n´saba...2X

II
Sa mir esht me msu Praktik
Me msu Numra Matematik

Gjuhen Shqipe Gramatik Me NJoft BOTEN
Deri ne Afrik...2x

Ref... Msusi yt osht i vshtir Msusja im Ma e mir dit per dit me mson gjithqka pa prit drit pritet n´saba...5X
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)