Më mbaj mend (për 1 muaj)

Yllka Kuqi - E Kujtoj At Takim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
asgje nuk me ka mbetur te gjitha i humba dashuria dhe gezimi u zhduken per mua

ref 2

e kujtoj un a takim me lotet e dashuris e kujtoj at perqafim qe ma dhurove ti 2 ref

asgje nuk me ke mbetur tani te gjitha i humba dashuria dhe gezimi u zhduken per muaa

ref 2

e kujtoj un at takim me lotet e dashuris e kujtoj at perqafim qe ma dhurovee ti

2 ref
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)