Më mbaj mend (për 1 muaj)

Gerta Heta - Inspirim

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ref:
Cdo herë që mbyll sytë
vec ty t'mendoj
cdo herë ëndërroj,
vec ty t'shikoj,
inspirim je ti,
frymarrje për mua je
Dhe eci në rrugë,
vetëm nuk jam
Me mua ti je,
N'mendime të kam
Je larg, të ndjej
njësoj sikur t'ishe ktu.

Pa u ndje,
në jeten time hyre nje dite,
dhe une e kuptoj,
ti do rrish shumë gjatë,
dhe në zemren time
dhe kur me prek
s'dua ky cast kurr te mbaroj,
me jep jetë
me dashurinë që dhuron

Ref:
Cdo herë që mbyll sytë
vec ty t'mendoj
cdo herë ëndërroj,
vec ty t'shikoj,
inspirim je ti,
frymarrje për mua je
Dhe eci në rrugë,
vetëm nuk jam
Me mua ti je,
N'mendime të kam
Je larg, të ndjej
njësoj sikur t'ishe ktu.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)