Më mbaj mend (për 1 muaj)

Remi - Kenga E Pavaresise

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
ME KOSOV E ME SHIPNI SOT FESTON KJO SHQIPTARI
PAVARSEN OJ NAN KOSV VIJE BIJA TA UROJ

ME KOSOV E ME TETOV
SHKUP NE DIBER KUMANOV
GOSTIVAR STRUG QAMERI
SOT FESTON KJO SHQIPTARI

PAVARSIA OJ NANA KOSOV VJE
BIJA TA UROJ
NE KOSOV E NE MALSI TIRANES MALIT KAJ NE ULQIN
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)