Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!


CORONAVIRUS NË SHQIPËRI DHE KOSOVË

Ergys Shahu - Kur Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
o o o hei hei uuuuu
Gjithmon ti je ne falje terhiqesh ket her... ti je humbe besimin, dikur do te qaj nese sdo te jesh mir, si at dit kuur... U pam dhe thash hey zemer cpo ndodh, eci prap dalngadal qet.. Pa me then hey ose nje joo.. vec degjo fjal per fjal the...

ref. Cfar nuk do te bej vetem ti mu rikthee... Po vuaj zemer, edhe nje shans te jet si at'her, dhe asje tjeter, sepse cdo cast po mundohem te them, un ndihem vetem, pse nje gabim te vendose per ne... Kur te dua... kur te duaa...

Gjithmon ndodhem ne pah te nje qenie pa jet, e di diferencen, kur ti je me larg per te tjeret do jem... shum me i prekshem, kjo eshte OK , pse nuk me mbron, sme mbeshtet fjal per fjal aaa... 1 sekont prit, dhe ti me dooo, ti nuk je si ata jooo..

ref. 2x: Cfar nuk do te bej vetem ti mu rikthee... Po vuaj zemer, edhe nje shans te jet si at'her, dhe asje tjeter, sepse cdo cast po mundohem te them, un ndihem vetem, pse nje gabim te vendose per ne... Kur te dua... kur te duaa...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)