Më mbaj mend (për 1 muaj)

O.t.r. - Jena Tpart

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x
jena jena jena te part mbrapa shpine kena ushtart lodrat shqipes kshtu e bajna shqiptarin e prezantojna

2x
jena te part jena ma qart
do se ju jena te part jena ma qart do se ata jena te part jena ma qart do se krejt pse jena te part se na dhojn krejt respekt

qka doni me dit qka doni me dit ju moti keni dit ju moti keni prit e kan dit kojshit sidomos inagjit
qe jom 1sh per muzik ka ardh koha me i qel syt tash duni me di se tuli qfar karuci me mu nuk ka te vi kum prit sa kum prit kum prit budallic tjera her kur te sho kam me te qi nanen klith krejt krejt ren mem ma thi asnja prej juve sdu hiq mu mu shit demek dini per rep kur jeni krejt
rreth qe po vi un apet sa jeni ju
veq vet marr shqipe zoan a back ti mos vet veq ngo na qysh e bojm ne mikrofon gjithmon te verteten ta kalxojm kur dyshojm shum si ti vin e shkojn po mu dosti jem kan mem gjet ktu gjithmon

2x
jena te part jena ma qart
do se ju jena te part jena ma qart do se ata jena te part jena ma qart do se krejt pse jena te part se na dhojn krejt respekt

2x
jena te part jena ma qart
do se ju jena te part jena ma qart do se ata jena te part jena ma qart do se krejt pse jena te part se na dhojn krejt respekt
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)