Më mbaj mend (për 1 muaj)

Dimmi - Hey Qa Po Pret

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Dimmi:
apet nzemer prizreni asht knej e dimi me dosta normal qe pe thej merri shoqeT e bashk e ajde me mu kenj vazhdo kadal drejt e une ti nzo shpejt shum mir po dokes zemer moti e kam vrejt veq ti apet dallon me ty loqk kisha fjet ze ti per mu je nzemer e din qe jam nishi mos mu larzdro set ngrej si ashishi se une kur tebi beat e dridhi si termet une sjam vet jam me beastaret e boj let mes dimrit e boj edhe ma nxet tash pe din kush jam per mu mos vet po dihet po nihet qe baci asht ka niher kat shkojm na normal me nive e dihet si na qe jam te gjon provo provo veq si na sun gjon
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)