Baggeri - Se Mka Marr Malli

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
pse un ty te zgjodha me te miren nder shoqe qe ti ke pas e para me fole dhe mendova moj qe kurr ske mem dasht

se bashku kaluam dhe kijuam me te bukuren dashuri prap i vetmuar kujtoj ditet moj dhe netet me ty

rf 2. sa mka marr malli met pa nuk kam dasht me ty me u nda dit e nat un te kujtoj e kurr nuk dot harroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)