Më mbaj mend (për 1 muaj)

Lori - Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kiss me baby kiss me baby

Nuk te duhet limozina
kur te dashurosh biondina
xhan o more xhan
s'ka orare per takime
jeta jote jeta ime
xhan o more xhan

REF:
Dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
kiss my baby kis my baby
dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
I'm in love with you
fati qe u pam xhan more xhan

nuk te duhet limozina
kur te dashurosh biondina
xhan o more xhan
kam nje zemer te derzuar
kam nje shpirt te perveluar
xhan o more xhan

REF 3x:
Dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
kiss my baby kis my baby
dua dua du.....
dua dua du.....
dua dua du.....
I'm in love with you
fati qe u pam xhan o xhan
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)