Më mbaj mend (për 1 muaj)

Azem Lukaj - Sonte

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Nëse sonte je merzitur
S'ke me kend te flesh
Eja sonte ti tek une nuk kalohet nata vet
nese sonte s'te merr gjumi
endrrat te mundojn eja sonte ti tek une naten ta kalojm

Ref:Je penduar ,je penduar Tash po e kupton
Por Kjo Zemer e Lenduar Falje nuk Pranon
Sonte vetem edhe sonte dua te Ledhatoj te t'i puth buzet e tua sa shume te deshiroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)