Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Nikollë Nikprelaj - Kaqurrelja

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Eja eja kacurrele
cupurake goje sheqerre 2x
amanaman

ref:
kush te don ma shume mami a babi
tash nuk je evogel te don djali

Stina ime eshte Pranvera te zgjodha nder lulet tjera 2x
amanaman

ref:...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)