Më mbaj mend (për 1 muaj)

Drenusha Latifi - Ska

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Come On Baby

Ti e din,
Zemer kush o IN.
Numer njo,
Kallxo kush po rrin.
N'podium, flaken kush ja qet.
Ti me krejt, zbon sa une vet.

REF:
Bejbeee SKA...
Hajgare me mu ska.
Ska...
As kurr nuk ki me pa.
Ska...
Un ty po t'kallxoj pra.
Ska...
Si si un nuk ka.
Nuk ka ma.

Aktuale, n'muhabetin tone.
Qafen e then, afer kur kalon.
Krejt e dine, qe mu nuk ma nine.
Per ty nuk ka, ven as n'tavoline.

REF:
Bejbeee SKA...
Hajgare me mu ska.
Ska...
As kurr nuk ki me pa.
Ska...
Un ty po t'kallxoj pra.
Ska...
Si si un nuk ka.
Nuk ka ma.

Ska.
Hajgare me mu ska.
Ska...
As kurr nuk ki me pa.
Ska...
Un ty po t'kallxoj pra.
Ska...
Si si un nuk ka.
Nuk ka ma.
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)