Më mbaj mend (për 1 muaj)

GT - Jeta Si Film

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
veq ni laps edhe ni leter o njeri sen ski ma shum
qite qdo fjal pi teje mos e le trunin n`vakum
mos um sfido pse e din ti shum mir
jom pasoj i ran si qen i lidht n`zingjir
qysh menon me mrri tu e perul njerin tond
per ty jeta koka film n`ket rast aktori mungon
jeta shkon qysh vazdhon edhe ec
sosht veq me bo fam ose mu livdu qe pec
si me pas ni perde syve ti sen s`je ka she
i harrove kejt s`intereson mo kush je
shfrytzoe qdo sekond qdo minut qe jeton
kur te kthen kryt permas shoqnia vjeter s`egziston
qeli syt o vlla mos e lyp afirmitetin
bonu zot i vetes sfidoe realitetin
sjom se ke mem lyp i bjen pishmon qka ke ba
po fundin e arrite hala fillimin pa e pa
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)