Më mbaj mend (për 1 muaj)

D.U.D.A. - Intro (Shqipe Me 2 Kry)

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
e jo shoq dikush ka kalu me tkeqe dikush kalu met mir double g army po gjithmon duhet me marr qet jau rrasja tkalumes double g army aty ku jan dy g aty jan double g aty do repera tvogla em kallzoj per femna do shajn per inati e majn goj emna skan lidhje me jet qaty kan me met e arsyja osht se asnjoni sosht i vertet na e kemi ju dyja na dy a po vini dej qaty ju jeni na jemi zemer shpijen vet e keni nano mos ta nin nano djali osht me mu nano mos ta nin nano kqyri thmin nano kqyri shpin
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)