Më mbaj mend (për 1 muaj)

Smail Puraj - Kam Nevoj Per Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
sa her qe te shoh ooo te dua me shume lumturine e jetes do te gjesh tek une x2

dua qe te them se i joti jam dhe e meriton dashurine qe kam x2

ti e di shume mire oooo se flas une me ty te gjtihat i them kur em shikon ne sy x2

dua qe te them se i joti jam dhe e meriton dashurine qe kam x2

dua qe te them se i joti jam dhe e meriton dashurine qe kam x3
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)