Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blero - Boll Ma

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Blero:
Boll ma mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Nuk ki nevojë m'u ngut, e as mu anku
Se pramë jam kanë i pit zemër, jam kanë i pit dru
Nuk më bjen ndërmend, e as në cilin vend
A kam pi vodka, a kam pi jack

Merri më ngadal
E di që s'jom normal
Saherë dal eeeeej
Unë vet jam qyshtu
S'ki qa m'u çudit jo
E as m'u habit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

F-Kay:
Du me chillit shuj
Du me chillit veç
Du me chillit sot
Du me chillit hej

Ei a e din që jam kanë i pit?
Kejt i kom shit
S'kom ide qa kom ba
Me kon jom kanë
Se jom kanë shumë i pit
S'kam pas nevojë me thanë edhe njo
Se m'kanë ardh njo ka njo
Kom pi shumë kam pi
Deri s'kom dit qa kom ba
Ti t'nesrit m'ki vet qa ka ndodh?
S'di qa ka ndodh kallxom pak ma herët tash
Boll ma! Boll ma!
Mos um'lodh me mundu kryet
S'po muj m'i qel sytë
Edhe fol pak ma t'vogel
Se sot po du me chillit

Blero:
Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Se pramë jam kanë i pit
Sot du veç me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

Boll ma! Mos ma tesh
Pramë jam kanë i pit
Sot du me chillit

F-Kay:
Du me chillit shuj
Du me chillit veç
Du me chillit sot
Du me chillit shsh...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)