Më mbaj mend (për 1 muaj)

Afërdita Dreshaj - Just Kiss Me

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ne të dy
Si ditën e par
Më beson
Ti në çdo fjal
Un e shoh
Jo asgjë s'ndryshon
Dhe e ndjej
Se ti më sheron

REF
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just Hold me
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just Kiss me

ENDLESSLYYYYY

Qdo gjë jam
Dhe do jem per ty
Ne jetojm
Me ktë dashuri
Po ta them
Ti më plotëson
Ti je ai
Që zemren gëzon

REF
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just hold me
E din ti çka dua (dua)
Qka me gëzon mua (mua)
Vetem një gje une e di
Të them ty Just Kiss me

ENDLESSLY

Vetem një gjë ende di
Të them ty Just hoLD me

ENDLESSLY, ENDLESSLY

Vetem një gjë ende di
Të them ty Just KisS me

(e din ti qka dua)
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)