Më mbaj mend (për 1 muaj)

Hyrja është kryer me sukses!

Xhela - Loti

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Loti rrjedh nga syri kur ti se shijkon kur te them te dua te lutem me beso

Loti rrjedh nga syri kur ti se shikjon kur te them te dua te lutem me beso...
...
reff:(2x)

Loti rrjedh nga syri kur ti se shikjon kur te them te dua te lutem me beso

reff:(2x)

Pse ti sjell merzi pse ti me sjell lot dua te te puth por ti je shuuum larg
...

reff:(2x)

Tadish sa te dua sta them dot me fjal po ta hapesh zemren ke per ta pa

reff:(2x)

Pse un ty te dua pse un ty te dua kur zemra jote seshte me mua
...

reff:(3x)

Loti rrjedh nga syri kur ti se shikjon kur te them te dua te lutem me beso
...

Loti rrjedh nga syri kur ti se shikjon kur te them te dua te lutem me besooo...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)