Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - E Kam Dasht Nje Zambak Te Bardhe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
aman e kam dasht ni zambak te bardh
o me mashtroj moj nane me mori ne qaf .....refx2

pa shiko si rjedhin lotet e mia
ne mes nesh ka lindur dashuria..
ref x 2

aman mos ma kthe koken me nje an..
o me gjith zemer moj un te kam dasht... ref x 2

pa shiko si rjedhin lotet e mia
ne mes nesh ka lindur dashuria..
ref x 4
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)