Më mbaj mend (për 1 muaj)

Malesori - Dada Do Ta Shes

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
I
Dada do ta shes skutaqen me vija x2

Mos rri ne gurbet bre djal hajde te shpija x2

II
Dada do ta shes skutaqen me lara x2

Mos rri ne gurbet bre djal hajde te dada x2

...

III
Dada do ti shes alltanet e qafes x2

Mos rri ne gurbet bre djal hajde n'shpi te babes x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)