Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shkurte Gashi - Kqyrni Shoqe

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
2x oo kqyrni shoqe qa ka rritur nana ieo

2x e ka belin o per dy kollana ieo

2x kryqni shoqe dimiat e kuqe

ieo ty tka nana o bajrak ner nuse ieo

ty tka nana o bajrak ner nuse oo

o kqyrni shoqe dimiat me pika ieo
kryqni shoqe dimiat me pika ooo

ty tka nana o bajrak ner qika ieo

ty tka nana o bajrak ner qika ooo
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)