Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Nje Arsye

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Me vnu doren nzemer, me fol drejt une kam qen i mir per ty
Po ti te mirat i harrove shpejt
ndaj nuk jemi bashk te dy(3
Ti rrenove krejt c'ka kemi
ndaj te lumtur smund te jemi
as une as ti..

REF: Ama nje arsye.nje se paku
per akuzat qe mi ke baa
A ja vlejten fjalt e hallkut
me i degjue me u nda//2

Vnoje gishtin n'krye e fol drejt
a je e lumtur tash
ti te mirat i harrove shpejt
a mban mend kur te thash
gabimet nuk ti fali mo
Ashtu si deshe ti u ba
as une as tii

REF: Ama nje arsye.nje se paku
per akuzat qe mi ke baa
A ja vlejten fjalt e hallkut
me i degjue me u nda//2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)