Më mbaj mend (për 1 muaj)

Sinan Vllasaliu - Sa Shum Vite

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Sa shume vite, kishin shkuar
u sherova, thash se t'kam harruuuu
u martova,me nje tjeter, gjith te mirat zoti mi ka quuu

Une mendova se po me bejne syt
kur te pash pa pritur ate dite ishe ti qe te kam harruuu
skam besuu

Per nje qast zemra filloi te me rrah me ty isha hy ne gjynah
paske qen e fshehur ketu ne shpirt se paskam dite

Lumturia, me buzeqeshi
Zoti me fali femij dhe faaaat, skam menduar,
kur per ty une,gjer ne qastin qe kur te pash ngat

Une mendova se po me bejne syt
kur te pash pa pritur ate dite ishe ti qe te kam harru
skam besu
Per nje qast zemra filloi te me rrah me ty isha hy ne gjynah
paske qen e fshehur ketu ne shpirt se paskam dite

Une mendova se po me bejne syt
kur te pash pa pritur ate dite ishe ti qe te kam harru
skam besu
Per nje qast zemra filloi te me rrah me ty kisha hy ne gjynah
paske qen e fshehur ketu ne shpirt nuk e kam dite

Thone se shpresa vdes e fundit
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)