Më mbaj mend (për 1 muaj)

Nexhbedin Gaxherri (Nexhi) - Shfrytezoje Rastin

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
O sa qikat paskan dal paska qika per qdo djal ndaq zeshkane ndaq bjondina ja shtojn nates bukurin

reff:
lum e lum o djem qika kallabllak cila ju pelqen ju qoft me nafak
lum e lum o djem jetojeni qastin kjo nate me nuk vjen hajt shfrytzoje rasTIN

Sa ka qika ne ket bote zgjatma jeten mua o zot . Sa kem ymer te jetojm mos me le me izhig te shkoj

reff: 2 x
lum e lum o djem qika kallabllak cila ju pelqen ju qoft me nafak
lum e lum o djem jetojeni qastin kjo nate me nuk vjen hajt shfrytzoje rasTIN
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)