Më mbaj mend (për 1 muaj)

Kobra aka Helmusi - Sjem Tradhtis

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Kobra
....................
Yoouuu
.... records
Albumi i par
Qysh ja nisa Kobra a.k.a Helmusi
Xgangsta 2M Vi-Po
Yeeaaa ngo tash
....................

Kobra
....................
Tungatjeta shqipe dera e burrnis
Se ky sen i shkon atynve qe jon nona e tradhtis
... se ksaj fjale nuk i dihet as 1 qast
Sa tradhtijo o bo bos kurr tradhton dostin me kast
N'raste tjera ki frik e ti nisja luje shoten
1 budall ta gjun gurin nuj e ta mut kejt boten
....... t'historis historija po ta thot
Ti ski tru me kuptu e qato ti po fol kot
Besom ti i ki tana rrugt me leqe
Secili shitet trim e burr po as njonji ska musteqe
Qa o ma e keqe i thojn ati sfidus
Spo ka mo suksese i kan hi komt me 1 kpuc
....................
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)