Më mbaj mend (për 1 muaj)

Mirsa Kerceli - Vete Me The Te Dua

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
vet me the te dua
e tash mke harruar e tash mke harruar
mua me harrove tjetren perqafoveee tjetren perqafove


ta la amaneteeee mos me harrro krejt e .. mos me harro krejt e
kur piqet qershia kujtoj lott e miaa
kujtoj lot e mia

kur te lindi vajze leja emrin tem eee
leja emrin tem eeee
kur tme lind nje djal e ja la emrin tan eeee
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)