Më mbaj mend (për 1 muaj)

Valton Krasniqi - Avanturist

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
valton 2x
manipulove un te harroj
pse shpia nuk i lexon
pse ti mua me largon
pse spergjigjesh ne telefon

qendresa 2x
dua sod un te takoj
je ti aj qe sheh at koh
ke ndryshuar pa kufi
avanturist je ne dashuri

valton 2x
pse te dua nuk e di
pse me ben te ndjej per ty
pse kete gje nuk e kuptoj
pse ti mua me refuzon

qendresa 2x
dua sod un te takoj
je ti aj qe sheh at koh
ke ndryshuar pa kufi
avanturist je ne dashuri

valton
me tronditi ky miku im
zemren time eshte provokim
dashurin qe ke per mu
si mundesh me tjetrin mem tradhtu
se ti nuk ke zemer te largohesh
tjeter djal te dashurohesh
ti ke zemer mu mem harru
une e di se un ty shum te du

qendresa 2x
dua sod un te takoj
je ti aj qe sheh at koh
ke ndryshuar pa kufi
avanturist je ne dashuri
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)