Më mbaj mend (për 1 muaj)

Flora Gashi - Pa Ty

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ey... Ey

Kur kendooj ket kengg
zemraa don mem plaass
sott u ndaann dy zemra
qe aqq shum jan deshtt
sikuur tkeem mundsii
koheen prap me kthyy
te betohem me ktaa sy
moo sgaboj me ty||

Reff"[2x]
PA tyy e kam weshTiir
Ne shpirtt po me dheemb
keshTTuu ZEMMER nuk oshtt miir
unn pa tyy po du me u qmendd

kuur kendojj ket keng
po mbyteem ne vajj
tieteer sdi qat bajj weq po qaj po qajj po qajj...
sikuur t'keem mundsii koheen prap me kthyy
Tee beToheem me kTaa Sy
moo SgaboJ me tyy

Reff"[4x]
Pa Ty e kamm weshTiir
Ne shpirtt po me dhemb
keshTTuu zemmer nuk oshTt miir
unn PA TY po duu me u qmend
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)