Më mbaj mend (për 1 muaj)

Poni - Trak Ma Beri Zemra

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
tek nje pllak atje ne krua se cme shkau kemba rash ne gjurmet e tua trak ma beri zemra x2.

REFRENI
trak e truk hap pas hapi nuk kam faj moj un i ngrati (i shkreti) nuk kam faj moj qe te dua trak e truk hapat e tua x2.
me gershetin per mbi supe ikje dal ngadal eja sonte bashke te rrim ti lem ato fjale x2.

REFRENI X2
trak e truk hap pas hapi nuk kam faj moj un i ngrati(i shkreti) nuk kam faj moj qe te dua trak e truk hapat e tua x2
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)