Më mbaj mend (për 1 muaj)

Ghetto - Reggaeton

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Ghetto Yeah ArtiRecords `
Ei Papi ei la Presenta e la Ghetto e de la musica Regaetton .

Reptura:1
saher em sheh jom HIGHgjithmon jom FLYY
kur em shini n`tv thuni kejt o qy AJJJ
reggaeton reggaeton qiky sen po ma dojka
pot shtika me livrit shum ei po ma qojka
hin n`trip temin ej o ti mutherfucker
hajde hajde kqyre kqyre nije kush o BABA
se jena teper t`kallt jena teper t`qart
ARTI family zemer si na sun hyp nalt
qe 1 hap pe ndrroj kejt ka veti pi boj
kapi kangt krahasojt`kallxon qe sjem nisoj
kengtar lloj lloj asnjo nuk e veqoj
thirrem prindi i hitit se hitet un i boj
okejj okejj play the beat listen me
smoking weed everytime call me V.I.P
ta dridhi un me bassta dridhi un me zo
kallxom ku jee se asnjo nuk pe shohh

Refreni : 2x
ghetto ghetto regaetton hej were are you from
come in my city come in my home
im number 1 ej ti je number 2
bon hite sa dush un stlo me mu afru

Reptura:2
ghetto regaetton qe peshon 1 ton
qe qe merre ajde ajde a pe donn
1 HIT qee pritt une ta jap
merre ti ngoe pak edhe kthema praaaap
osht 1 sen qe t`shtin me kcy edhe me thy
1 sen qe t`kallxon qe smirrna un me ty
jo smunesh mu shty s`mun me bo kurgjo
ata qe mu m`njekin kejt permas tii lo
senjoro senjorita kejt high em shkon dita
back to the musicse tash un boll prita
come on come on nese je piaempi
dont fuck with me because im a GJI man
ton diten em gjon tu sillnaper ven tem
e kom stilin teme boj muziken tem
ghett ghetto hej thirre emrin tem
nese se dini asnjoni qe msone n`refreeen
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)