Kengetare Te Ndryshem - Ramush Haradinaj

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Jo i themi dyshimit per fajsin tende.

Jo Jo Jo Jo...

U themi atyre qe menduan se perkrahja per ty venitet

Jo Jo Jo Jo Kurr...

Asniher

Jo i themi njollosjes se Luftes me te Drejt ne Rajon..

Jo Jo Jo Jo...

Kurr

Jo Jo Jo Jo...JOOO

Ksi Burra nuk Lind shpesh Koha!

Jo...
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)