Më mbaj mend (për 1 muaj)

Skillz - Natën E Mir

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
(Ledri)Ref:
Aftsit jon ka vijn
Kado qe shkon neve na nin
Mat mirt muziken kta e bin n'bin
si na ski ni si na nuk ki

(Visari):
I thej pergjys e nese se kuptoni
me veti marr perkthys
se jo punen se lo pergjys
sun na shtini nren me repera tjer
kur e dini qe si na sjini
e si na skini vler
Vijm e marrim venin me veti
Hip-Hop Bijm
e jo so me randsi kush je ti
Na nijn
n\tona venet se muzika jon
n'tona venet enet n'tona venet permenet SKILLZ!!
Hapini syt me pa jo kthy Aftsit
Msheleni gojen shuni
zonin mos t'jau nij
S'ushtoj Kercas,repovati s'flas
Bertas,so me ransi kon e kom permas!!
Kush o ka vjen kush bjen qka?
kush o ka nihet kush o ka shihet
NA!!
Kush o ka vjen kush o ka bjen??
SKILLZAT!!!

(Ledri)Ref:
Aftsit jon ka vijn
Kado qe shkon neve na nin
Mat mirt muziken ta bijn bijn
si na ski ni si na nuk ki
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)