Më mbaj mend (për 1 muaj)

Juliana Pasha - Thuja Rini

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
kendoj dhe ty rini kengen time ta kushtoj
kerkoj me zerin tim nje mesazh tek ju te coj
se rinia na dhurohet vec njehere
ta jetojme ate ne e dime nuk eshte e lehte

vajza djem sot jeta po ju pret
ta filloni ta jetoni jo nuk eshte e lehte
ti meson punon dhe di perse krijon
moj rini tek ti e ardhmja do te ndrij

thuja rini kenges qe di ti
lere gezimin te trokas ne gji
thuja rini kenges qe di ti
yjet ta kene zili

une kendoj me ju
dhe cdo dite me shume kerkoj
te krijoj pa fund
juve tua dhuroj
une kendoj me ju
dhe cdo dite me shume kerkoj
te krijoj pa fund
tua dhuroj
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)