Më mbaj mend (për 1 muaj)

Shota Baraliu - Pinky Man

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
na na na na na

a lohet mudo lahet mudo kudo
si shqipiroll ti cdo qe po ndodh
ne karaoke karaoke karaoke night
ai eshte ylli ylli ylli me i zjarrte
hey pinky man man
ti je ma i trenti pinky man man man man
huohuohuohuohuo

hey shoku im eshte shume OK
shoku im eshte GAY
dixhej dixhej dosti im eshte shume OK
dosti im eshte GAY

ok ok o le ta kallim o dixhej
per sqarim une po mburrem me haverin tim

ok ok o le ta kallim o dixhej
per sqarim une po mburrem me haverin tim

na na na na na naaaaaaaaa
na na na na na naaaaaaaaa

e e e e per mu me te lindur e ka
nuk eshte banal eshte intelekt

ne karaoke karaoke karaoke night
ai eshte ylli ylli ylli me i zjarrte
hey pinky man man
ti je ma i trenti pinky man man man man
huohuohuohuohuo

hey shoku im eshte shume OK
shoku im eshte GAY
dixhej dixhej dosti im eshte shume OK
dosti im eshte GAY

ok ok o le ta kallim o dixhej
per sqarim une po mburrem me haverin tim

qelu zemer qelu zemer
qelu qelu zemer
qelu zemer qelu zemer
OK haver OK haver

hey shoku im eshte shume OK
shoku im eshte GAY
dixhej dixhej dosti im eshte shume OK
dosti im eshte GAY

pinky man pinky ma pinky man
some pinky pinky pinky man

ok ok o le ta kallim o dixhej
per sqarim une po mburrem me haverin tim

ok ok o le ta kallim o dixhej
per sqarim une po mburrem me haverin tim
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)