Më mbaj mend (për 1 muaj)

Blerina Matraku - Zemra Ime S'me Degjoi

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Cdo gje fotografi
Njerezit, ti dhe qyteti
cdo gje behet gri
s'jemi dy jemi vete i treti
Vrapoj ... une
te harroj cfare kisha
Vrapoj ... une
te harroj cfare s'isha

Ref
U deva , zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
vrapoj...

U ktheva , zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
zemra ime sme degjoi.

Sot nuk eshte me dje,
as une nuk jam atje
atej ke mbetur ti pa mua
mos prit te vij nuk dua
Vrapoj... une
te harroj cfare kisha
Vrapoj... une
te harroj cfare isha

Ref
U deva, zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
vrapoj...

U ktheva , zemra ime sme degjoi
mbylla syte e lashe te shkoj
sa u tremba mos ndaloj
zemra ime sme degjoi
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)