Besiana Mehmedi - Klithje Jete

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
S'te quaja dot sezone
jeta ime e dashur,
a ni egersire u beje
pergedhelje ma kafshoje
une dhe ti...
nje perpjekje e munduar
balade nde to berrije
vret ne shpirt peshtije
une vuaja per ty
digjesha per ty
une dhe ti...
nje perpjekje madheshtore

Falma lumturine
diellin e lirine
falma dashurine
jete, jeta ime

REF 2x
ohh jete, endrra ime
une te dua moj e meshuar
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)