Më mbaj mend (për 1 muaj)

Baba Trodon - Mir E Din

Ju lutemi që përkthimi të jetë sa më i saktë dhe pa përdorur Google Translate.
Faleminderit për kohën tuaj!

Gjuha origjinale e këngës


Teksti origjinal i këngës
Intro :ja ich will werden ein schwizerrrr
hahahahahahah GRAD ESOOO
ALLLLLOOOOO aber schnell aaaa
hahahaahah ich ha kei ZIIT
muss uf BààRn a je tu ingjezu aa?
ani nasht hesh gseh hesh gse

Baba Trodon:

Ejo Shqipe qe po vina na Hit po bina Na
po don me kon po sun Bohesh si Na
tash Inatqort Bomi ren Teton bash Teton
G-k Gjakoman Edhe Baba Trodon
Ty te kom Djal A tkom rrit perqef A
Mu rrite Pak Tash te hini Vetja qef A
Baba Nuk te Lshon kungja ty se jom Uk
se po tutesh te ra karriera qon mesazhe ne
Facebook mos u tut kuqk mole mole
te qita akrivole nese prap hap goj
shtina ne goj kit revole un skom effekt
po kom Flow Jaran
kurr ski ni per njeri budall azgan
pra hec rruges tone mos u zagllavit
kur u bone ti pidh none me 1 trodon
mu halit nese ki diqka kunder hajde koleg
te pres te presim 2 gjakoves me 1 kumanov ne mes
Gjuha e përkthimit


Titulli i përkthyer:


Teksti i përkthyer:


(Mund të lihet bosh)